Book Close
Close Close
I'd like to book a

Surdurulebilirlik Raporu 2023

Book now
HOTEL AKOL OLARAK;
Sürdürülebilir Turizm konusunda sorumluluklarımızın bilincinde ve kararlıyız. Gelecek nesiller için daha iyi bir dünya bırakmaya çalışıyoruz. Kurumsal vizyonumuz,
misyonumuz, kültürümüz, değerlerimiz ve etik ilkelerimiz bu sorumluluklarımızı yerine getirirken bize yön veriyor. 
Vizyonumuz;
Misafirlerimize yenilenmeleri ve hayallerini gerçekleştirmeleri, misafirlerimiz hassasiyetleri ve otelimizin yenilikçiliği için her defasında heyecan yaratan gelişmeleri tutkuyla sunmak ve standartlarda oluşturduğumuz yapı ile sektörün önde gelen otelleri arasında yer almaktır.
Değerlerimiz;
Önce İnsan, Bireylere Saygı ve Ekip Çalışması
Misafir Memnuniyeti ve Kaliteli Hizmet
BSürdürülebilirlik ve Öğrenme-Değişime Açıklık
Sahip olduğumuz kaynakların etkin kullanımı
Çevre bilinci ile geleceğe yatırım yaparız.
Güvenilirlik
SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK RAPOR HAKKINDA
  • HOTEL AKOL olarak, faaliyetlerimiz ve etkileri hakkında paydaşlarımızı şeffaf ve etkin bir şekilde bilgilendirmek  önem verdiğimiz  konuların başında gelmektedir. Yıılık olarak  yayınlamayı hedeflediğimiz sürdürülebilirlik raporları şeffaf ve misafir ve çalışanlarımızın da sağladığı katkı ile yararlandığımız önemli bir kaynak konumunda olacaktır.
  • Konaklama sektöründe faaliyet göstermeye başladığımız günden bu yana işimizin sürdürülebilirliği için hem sosyal, hem de çevresel içerikli pek çok yatırım yaptık ve teknolojiyi takip etmeye, misafir duyarlılığını takip etmeye  devam ediyoruz. 2019 yılından itibaren  performansımızı tüm paydaşlarımızla paylaşmak üzere çalışmalara başladık.  Sürdürülebilirlik raporumuz ile ekonomik, çevresel ve sosyal performansımızı çalışanlarımıza, müşterilerimize, iş ortaklarımıza ve diğer paydaşlarımıza aktarmayı hedefliyoruz. Bu raporda yer alan bilgiler, 2022 yılı verilerimizi içermektedir.
  • Bu raporu hazırlama sürecinde kilit paydaşlarımızın şirketimizden sürdürülebilirlik çerçevesindeki beklentilerini araştırmaya ve incelemeye başladık. Düzenli olarak hazırlamayı planladığımız bu raporu gelecekte de etkilerimizi yönetmeye yönelik atacağımız adımları paylaşacağımız önemli bir iletişim aracı olarak görüyoruz.
  • 2022  Sürdürülebilirlik Raporu;

  ·  Otelimizin  çevresel, sosyal ve ekonomik performans değerlendirmesini,

  ·  Bu performansı artırmak adına belirlenen hedefleri

  ·  Bu hedeflere ulaşmak için izlenecek strateji ve süreci,

  ·  Karşılaşılabilecek olası riskleri,

  ·  Riskler için çözüm önerilerini,

  ·  Ölçümlenen performans sonuçlarını içermektedir.


Sürdürülebilirlik Politikamızın Tamamını İndirmek için TIKLAYIN

Akol Hotel | Fotoğraf Galerisi